0Сравнение товаров
Магазин туристического и спортивного снаряжения
0
Мой заказ

Garmont

Історія компанії Garmont бере свій початок в 1867 році. Італійський промисловець пан Морлін, розробляючий лісові масиви і родовища корисних копалини на півночі Італії, зіткнувся з проблемою браку взуття для робітників, придатного для використання в умовах Доломітових Альп. Тоді ж були розроблені і виготовлені перші 1,5 тис. пар черевик з шкіряним верхом і дерев'яною підошвою. Взуття настільки добре себе зарекомендувала, що швидко стала предметом попиту, а її виробництво переросло в прибуткову і скоро домінуючу частину бізнесу.

 У 1872 р. виробництво розміщувалося в Монтебелуно, де до цих пір знаходиться штаб квартира компанії Morlin. В даний час вже п'яте покоління спадкоємців володіють і укріплюють бізнес, що цілком перемкнувся на виготовлення взуття. Військові замовлення і виробництво повсякденного взуття дозволили корпорації Morlin збільшити виробничі потужності і освоїти новітні технології.
У 50-х роках в європейських країнах із зростанням популярності гірськолижного спорту і трекінгу різко збільшився попит на відповідне взуття. Компанія Morlin швидко включилася в завоювання нового ринку. Окрім взуття під торгівельною маркою Morlin, з початку 60-х років на основі субпартнерських стосунків на заводах, що належать компанії, виробляються такі відомі міжнародні марки, як Nordica і Dolomite. З середини 80-х - Asolo і Merrell.
У 1990 році компанія Morlin представила на ринку власну торгівельну марку Garmont. Завдяки накопиченому більш ніж за віковий період досвіду, продукція під торгівельною маркою Garmont нестримно отримала визнання у всьому світі. Нові моделі включали всі передові розробки, відкриті, здійснені і запатентовані компанією Morlin, а саме:
- 1968 р. Вперше вироблений шкіряний черевик з високим гумовим рантом навару по периметру;
- 1971 р. Перший комбінований шкіряно-синтетичний верх в трекінгового черевика;
- 1973 р. Підошва з повітряними порожнинами;
- 1978 р. Перший пластиковий гірськолижний черевик, що розстібається ззаду (Rear Entry);
- 1995 р. Комбінований матеріал для виробництва підошв і спосіб виробництва Pebax
and Polyurethane;
- 1997 р. ADD - асиметрична конструкція черевика, що повністю повторює анатомічну будову ноги;
- 1998 р. Dual Frame Tech - конструкція підошви, поєднююча в собі  подовжню і торсіонну жорсткість з властивостями, що вібрують;
- 1999 р. R2 Spine - система, що забезпечує жорсткість підошви на скручування при забезпеченні подовжньої м'якості.
У 2001 р. фірма переступила рубіж 400 000 пар взуття для висотного альпінізму, лідолазіння, скелелазіння, скі-тура, трекінгу, походів, прогулянок і щоденного використання, в рік під маркою Garmont. Взуття виробляється на власних заводах, розташованих в семи країнах, але як і раніше, близько 80% взуття виготовляється на півночі Італії.
 

Развернуть
Наверх