Коли ти з рюкзаком нерозлучний і в горах, і на роботі, і на відпочинку, постає питання вибору ідеального рюкзака під конкретну потребу.

Великий (60л) рюкзак для гір виправданий, якщо ти плануєш похід на декілька днів з палаткою та іншим спорядженням.

Для щоденного використання (для прикладу, бігати на роботу) підходить щось не надто об’ємне. Головне помістити ноутбук, обід, косметичку J, і з цим всім «вміститися» в громадський транспорт чи на велосипед.

А от коли хочеться податись у 2-3 денну поїздку Європою чи Україною, проводиш весь день на ногах та ночуєш в хостелі -  жодний з цих варіантів не підходить.

Так і в мене постало питання купівлі ще одного рюкзака.

Звичайно ж, в мене до нього був ряд вимог:

  • Він мусив бути компактним і не сильно виступати за габарити тіла, оскільки з ним повинно бути зручно гуляти весь день містом та кататись в громадському транспорті.

  • Місткий, щоб з легкістю помістити особисті речі для поїздки на 2 дні в Європу чи одноденного походу в гори.

  • При потребі, він мав поміститись в ручну поклажу літака. А отже він повинен мати гнучкий каркас, або можливість робити його таким (другий варіант був пріоритетним). Також хотілось щоб у рюкзака був повноцінний пояс, але з можливістю його зняти та, звичайно ж, невелика вага.

  • Яскравий. Не люблю чорні кольори J

  • Ну і, звісно ж, велике значення має ціна. Хто не хоче купити щось якісне, практичне та яскраве але «не за всі гроші»…

Мій вибір зупинився на Pinguin Vector 35 насичено-синього кольору. Рюкзачок прекрасно зарекомендував себе під час коротких поїздок, а також одноденних походів в гори.

 

Додаткове нижнє відділення я завжди використовую для трекінгового взуття , особливо коли доводиться перевзуватися на зупинці громадського транспорту J. Перевага: не потрібно витягати усі речі, щоб змінити та спакувати трекінгове взуття.

В міських джунглях з цим рюкзаком теж дуже комфортно. За рахунок анатомічної спини, він дуже добре прилягає до тіла. В бокові зовнішні кишені легко поміщаються окуляри, серветки чи, навіть, пляшка з водою.

Цю модель рюкзака також можна використовувати для зимових видів спорту. Він має тримачі для лижних палиць і льодорубів.

Всередині передбачено відділення і кріплення під питну систему.

Незважаючи на туристичні характеристики рюкзака, його можна використати і для поїздок у відрядження. Знявши пояс і передню сітку – він отримує досить стриманий вигляд. Також можна заховати тримачі для палиць (вперше зустрічаю таке рішення).

За час використання були виявлені ще додаткові переваги:

  1. Лямки, які можна згорнути та закріпити за допомогою спеціальних фіксаторів. Це особливо зручно для міського варіанту використання. Не потрібно думати, що ти можеш зачепитись за що небуть, або, що хтось наступить тобі  на лямки в транспорті.

  1. Накидка від дощу в комплекті (в окремій кишеньці на дні). Це приємний бонус. До того ж,  накидка теж яскравого кольору. Під сильний дощ не потрапляли, але з дрібним дощиком впоралася на «УРА»

  1. Повноцінні бокові стяжки. Ними можна надати рюкзаку потрібної форми, аби причепити збоку щось габаритне.

Загалом, матеріал міцний, має водостійке просочення. Фурнітура YKK додаткової реклами не потребує. За пів року використання не було жодних проблем. На мою думку, тканина стійка до забруднень, хоча, звісно ж, все залежить рівня забруднення.

Ну і головне щоб рюкзак «допомагав» Вам отримувати масу позитивних і незабутніх вражень, а не ставав тяжкою ношею на шляху до мети.

Вирушаючи нещодавно відкривати лижний сезон, ми теж не забули про свого надійного друга  і прихопили його в подорож.

І хоч зранку у Львові погода була не дуже

В горах сніжок був гарний. Тільки трішки заважав туман.

В зимовий період, не зважаючи на грубший шар одягу, рюкзак теж дуже комфортно тримається на спині. За рахунок поясу і нагрудної стяжки, він міцно фіксується і не приводить до дисбалансу тіла.