0Порівняння товарів
Магазин туристичного та спортивного спорядження
0
Мій кошик

Berghaus

Історія бренду Berghaus починається в далекому 1966 році в Великобританії. Два альпіністи, Пітер Лакі та Гордон Дейвісон, розчаровані якістю експедиційного спорядження, вирішили створити справді зручне спорядження для гір. Свої перші рюкзаки засновники випробовували особисто. І навіть сьогодні все інноваційне спорядження бренду тестується в експедиціях в Гімалаях, за Полярним колом, в Антарктиці і горах Амазонки.

Бренд швидко завоював популярність. Вони одними з перших почали застосовувати нову технологію Gore-Tex®. Можливо, саме Berghaus випустив перший рюкзак з внутрішнім каркасом. Також вони розділили рюкзаки на відділення. Серед їхніх розробок - перші захисні бахіли Yeti®, які на той час стали найкращим захистом для ніг.  Згодом Berghaus почав дотримуватися ідеї мінімізації, щоб створити зручніший, легший і більш дихаючий одяг і взуття. Вони одні з перших в світі почали виготовляти спорядження для жінок. В співпраці з альпіністками Berghaus розробив тепер вже класичні моделі рюкзаків, курток і взуття для жінок.

TEX® Paclite®, модель куртки Tango, рюкзак Lady Pulsar, GORE-TEX® Summit II XCR®, Extrem Light,  Dri Release™ та захист Healthguard™, Bioflex® - далеко не всі інноваційні розробки бренду Berghaus.

Зараз в асортименті Berghaus жіночий, чоловічий і дитячий бодяг, водонепроникні куртки, рюкзаки, взуття і спеціальні туристичні аксесуари для одягу і взуття. Кожному точно знайоме лого бренду, яке часто зустрічається на одязі відомих альпіністів.

Англійський бренд Berghaus нині залишається флагманом і інноватором в туристичному спорядженні та альпекіпіруванні.

Розгорнути
Вгору