Оберіть свою торбу знижок! Тисніть тут!
0Порівняння товарів
Магазин туристичного та спортивного спорядження
0
Мій кошик

Halti

Історія бренду Halti, заснованого в 1976 році, почалася з усвідомлення того, що людям потрібна більш функціональний одяг для активного відпочинку і піших прогулянок навіть в найсуворіших умовах. І тому основною ідеєю бренду став розвиток та збереження власних технологічних розробок, а заодно децентралізувати виробництво. Це дозволило б розробляти продукцію і підтримувати співвідношення ціна-якість на оптимальному для покупця рівні.

У Halti колекції поділяються на 4 категорії: Halti Outdoor, Halti Ski, Hulti Multisport та Halti Active Lifestyle. 

Halti Outdoor - це колекція, яка призначена для виживання в суворих і мінливих погодних умовах. Ця колекція виробляється з матеріалів високої якості і наповнена технічне спорядження.

Розробники та дизайнери Halti Ski знають все про лижних зимових видах спорту. Категорія Halti Ski призначається як для професійних спортсменів, так і для пристрасних любителів гірськолижних спусків.

Мета створення напрямки Halti Multisport - це злиття людини з природою. Це універсальний одяг, яка підійде для будь-якої поїздки, навіть якщо негода застане вас зненацька.

Остання категорія - колекція Halti Active Lifestyle вже підійде для міських джунглів. Дана лінія поєднує в собі звичний скандинавський дизайн і досвід творців, отриманий завдяки розробкам одягу для професійних спортсменів і екіпіровки для активного відпочинку.

Для того щоб перебування на свіжому повітрі було комфортним, компанія Halti використовує сучасні та вже перевірені матеріали у виробництві свого одягу. Виробники використовують такі матеріали, як Stormwall Softshell, що складається з щільної мембрани, всередині якої знаходиться м'який фліс.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору