0Порівняння товарів
Магазин туристичного та спортивного спорядження
0
Мій кошик

McNett

McNett (раніше McNett Corp.) - американський виробник широкого спектру туристичних товарів. Серед них - товари для походів, альпінізму, кемпінгу, підводного плавання і дайвінгу, мисливства і риболовлі. Також бренд виготовляє тактичне спорядження.

McNett представлена як лінія інноваційних туристичних аксесуарів Gear AID для європейського ринку. Вся продукція проходить ретельну розробку і випробування в різних кліматичних умовах. Такі польові дослідження проводяться і в горах Непалу на екстремальних висотах, і за Полярним колом.

Особливо цінною для досвідчених мандрівників є серія Outdoor Gear Care and Repair. В цій серії представлені всі можливі засоби для ремонту спорядження в екстремальних умовах. Компактні ремнабори містять дійсно все необхідне, щоб швидко полагодити намет, наплічник, спальник, взуття, човен і все-все-все. Також бренд виготовляє ліхтарики, репеленти, портативну електроніку і особисте екіпірування.

 

"Пригоди - це найкращі спогади. Ми допоможемо зберегти моменти".

 

Ви завжди будете напоготові врятувати подорож, якщо трапиться якась халепа. Вам не доведеться повертатися додому, коли зламається намет. Ви зможете відновити власний комфорт в поході, якщо зіпсуються черевики. Лише тоді мандрівка продовжиться, якщо якість вашого ремонтного набору буде найкращою. Саме про такі непередбачувані ситуації говорять розробники продуктів McNett. Вони дійсно зосереджуються над надійністю продуктів.

 

Сьогодні бренд McNett представлений біль ніж в 30 країнах Європи, а також в інших країнах світу. Понад три десятки років продукція McNett задовольняє потреби найвибагливіших туристів.

Розгорнути
Вгору