0Порівняння товарів
Магазин туристичного та спортивного спорядження
0
Мій кошик

Orbea

Сортування:
Відображення:

Історія Orbea розпочалась зі звичайного сімейного бізнесу в 1840 році, але тільки майже через століття, в 1930 компанія сфокусувала всі свої сили на виробництві та розробці велосипедів, і протягом десяти років стала лідером на національному ринку Іспанії, підприємством, на якому працювало понад тисячу осіб .

Зараз, завдяки використанню новітніх технологій та матеріалів у виробництві своїх велосипедів, компанія Orbea стала одною з найвідоміших в світі виробників високоякісних велосипедів. На кожному етапі розробки і виробництва велосипедів здійснюється найжорсткіший контроль якості зварювання, фарбування рам. Завдяки безперервному процесу впровадження нововведень і модернізації, виробництво безперервно розвивається. Тільки постійний контроль промислового процесу, який здійснюється на заводах Orbea, може гарантувати високу якість велосипедів.

Все виробництво Orbea зроблене з пристрастю, яка виражена в красивих та потужних велосипедах. Кожен велосипед Orbea фарбується вручну. Більш важливим є те, що кожен велосипед Orbea запалює пристрасть у велосипедиста. 

РозгорнутиЗгорнути
Вгору