Правила прокату лиж та туристичного спорядження (далі по тексту спорядження)

 

Терміни, що використовуються  в даних правилах:


- Договір прокату - це  угода,  за якою наймодавець,  який  здійснює  підприємницьку діяльність з передання речей у найм, передає або  зобов'язується передати рухому річ наймачеві у користування  за  плату на  певний  строк.
Орендар – особа, що бере спорядження на прокат
Спорядження – будь які речі майнового характеру, що передаються для виконання договору прокату
Орендодавець  –  суб»єкт підприємницької діяльності, що,  здає спорядження на прокат

 

1. Будь-яке спорядження передається в використання на умовах договору прокату,  під заставу наступних речей:
- водійські права
- закордонний паспорт
- гроші,  за вартістю, що дорівнює вартості спорядження, переданого напрокат.


2. Як виняток, спорядження може бути переданим за українським паспортом, в цьому випадку людина сама добровільно залишає його для зберігання.


3. У випадку, якщо спорядження передається під заставу закордонного паспорту чи водійських прав, до документів долучається також  ксерокопія українського паспорту, з обов»язковою копією сторінки з місцем реєстрації.


4. Усі документи, які передаються для укладення договору прокату,  повинні бути передані людиною особисто.


5. Особи, які мають дисконтні картки РОБІНЗОНА, для укладення договору прокату передають тільки копію українського паспорту.


6. У випадку, коли на прокат передається спорядження для осіб, що не досягнули 16 років, то договір укладається з батьками, або опікунами орендаря, на підставі документів перерахованих вище.


7. Спорядження , яке передається для виконання договору прокату, є в справному стані, і в чистому вигляді.


8. Повернення спорядження повинно відбуватися в справному стані, в чистому вигляді.


9. Якщо спорядження повертається в несправному стані, то орендар зобов»язаний  відшкодувати вартість ремонту, яка оцінюється і встановлюється орендодавцем.


10. Якщо спорядження передано в брудному, неестетичному, не просушеному вигляді, то з орендаря стягується додаткова плата, що дорівнює одній добі використання прокату.


11. Години для обрахунку вартості прокату.  Повернення спорядження  відбувається на наступний день до 12.00, якщо одиницею обрахунку є доба.  Якщо одиницею обрахунку вартості є години, то спорядження повертається не пізніше як через 15 хв.  після закінчення терміну на який видано спорядження. У випадку якщо такі терміни прострочені, то  з орендаря стягується додаткова вартість, що дорівнює вартості одиниці обрахунку на яку бралося спорядження напрокат (години, або дні)


12. Вважається, що орендар знайомий з цими правилами, про що він засвідчує своїм підписом у відповідній книзі прокату.