Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Робінзон - спорядження, одяг та аксесуари для туризму
0
Мій кошик

AceCamp

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

AceCamp - німецька компанія, яка успішно виробляє і реалізує на ринку товари для туризму та відпочинку на природі протягом 17 років. За цей час бренду вдалося досягти карколомних результатів і вийти в лідери з виготовлення різного спорядження. Розробники не перестають радувати клієнтів інноваційними ідеями і грамотними рішеннями складних завдань.

Основна мета виробника - зробити активний відпочинок приємним, корисним і незабутнім. Кожен продукт бренду покликаний подарувати комфорт і зручність під час подорожі. Товари AceCamp відомі у всіх міжнародних кемпінг-колах. В процесі виготовлення продукція проходить контроль якості на кожному етапі, тому клієнт отримує гарантію придбання надійного і міцного туристичного спорядження.

В асортименті бренду AceCamp зможе підібрати товари кожен любитель природи.Увага приділяється альпінізму, екстремальним видам спорту та натуралізму. Спеціалізований одяг дозволяє туристам безпечно перебувати в найнесприятливіших умовах і завжди досягати поставленої мети. Шанувальники продукції даної компанії мають можливість придбати все необхідне для подорожей в одному місці і заощадити гроші. Велику увагу бренд приділяє здоров'ю, тому виробляє цілий ряд товарів, необхідних для виживання в важких умовах навколишнього середовища і надання першої медичної допомоги.

Компанія AceCamp виробляє тільки професійне кемпінгове обладнання та аксесуари для туризму. Всі продукти проходять багаторівневу перевірку на якість і надійність, тому клієнт отримує довговічне і міцне спорядження, з яким не страшно піти навіть в найнебезпечніше подорож.

Експерти виділяють наступні переваги товарів AceCamp:

  • застосування сучасних якісних матеріалів у виробництві;
  • максимально тривалий термін експлуатації;
  • зручність і практичність у використанні;
  • демократична ціна;
  • відповідність міжнародним стандартам якості і безпеки.

У 2012 році компанія розробила нову стратегію виробництва і просування товарів, що стало новим витком розвитку бренду. Це послужило поштовхом до створення нових продуктів і підвищення рівня обслуговування. Нові стандарти діяльності дозволили максимізувати задоволення постійно зростаючих потреб ринку. Сьогодні компанія AceCamp має високу конкурентоспроможність і впізнаваність в усьому світі.

Розгорнути
Вгору