Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Робінзон - спорядження, одяг та аксесуари для туризму
0
Мій кошик
Про магазин

Магазин Робінзон понад 15 років допомагає своїм клієнтам купити краще туристичне спорядження, спортивні товари, військове та тактичне спорядження, штормовий та зимовий одяг, термобілизну, велосипеди. Ми зібрали для вас найкращі туристичні аксесуари, що зроблять ваші мандрівки та подорожі приємними, та легкими.  А для тих, хто робить перші кроки в екстремальному туризмі, ми маємо послуги прокату наметів, рюкзаків, спальників, лиж та сноубордів.

Ви будете здивовані наскільки галузь спрощує життя звичайному туристу. Безліч надлегких пальників та систем приготування їжі. Примуси (пальники) можуть бути газові та мультипаливні, відповідно до ваших вимог.  Надлегкий посуд з спеціального харчового пластику до надвитривалого нержавіючого сплаву. Ви зможете вибрати між наборами посуду для групи, чи окремими елементами, такими як: казанки, сковорідки, чайники, кружки, столові прибори.  Термогорнятка тепер  не проливаються, а термоси не бояться ударів.  Ліхтарики, які не бояться морозу, дощу і туману. Гермомішки та гермосумки, зроблять ваше спорядження недосяжним для води.  

Намети з впевненістю можуть замінити вам домівки. Ви можете обирати екстремальну серію наметів для серйозних сходжень чи походів, гірську серію, для довгих мандрівок, або туристичну серію для подорожей та таборів. Окрема індустрія це великі кемпінгові, сімейні намети для базових таборів, чи тривалих сімейних виїздів на природу.

Ми подбали про те, щоб підібрати для вас спальники з найкращими характеристиками, і можемо запропонувати вам надлегкі літні та трьохсезонні спальники, зимові спальники з синтетичних наповнювачів, а також пухові спальники.

Ми маємо рюкзаки (наплічники) від найкращих туристичних брендів, які випробувані в найсерйозніших умовах, і з різноманітними вантажами. На ваш запит ми підберемо вам трекінговий рюкзак для довгих походів, і важкого спорядження, або знайдемо найлегший рюкзак, якщо ви прихильник легкохідного туризму. Також ми маємо рюкзаки для велосипедів, для подорожей, походів вихідного дня, штурмові рюкзаки, міські рюкзаки. Також ми подбаємо про питтєві системи та чохли від дощу.  Для дітей ми також знайдемо дитячі рюкзаки. А якщо ви подорожуєте на велосипеді, тоді обов"язково візьміть з собою велосумку (велобаул).

Зараз уже туристи не можуть уявити собі більш-менш серйозного походу без трекінгових палиць, правильних туристичних черевиків та спеціального туристичного одягу. А кожне спеціалізоване спорядження вимагає спеціальних засобів догляду. Це різноманітні пропитки та шампуні, щоб ваші речі не втрачали своїх спеціальних якостей.  

Для людей які професійно чи аматорськи займаються альпінізмом, ми маємо увесь спектр необхідного альпіністичного спорядження, від мотузки, карабінів, льодорубів, кішок і касок, і до відтяжок, та спускових пристроїв.

Ви можете купити цікаве вам спорядження в наших магазинах, або ми доставимо його вам в будь-який куточок України (окрім тимчасово окупованого Криму та Донбасу)

Будьте з нами, тому що кожен клієнт інтернет-магазину Робінзон отримує від нас не тільки спеціальні пропозиції. Ви перші будете знати про Акції магазину і отримувати унікально низькі ціни, а разом з ними увагу та піклування. 

Вгору