Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Робінзон - спорядження, одяг та аксесуари для туризму
0
Мій кошик

Aquamira

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Aquamira - гідратація в похідних умовах та готовність до надзвичайних ситуацій!

Aquamira створює технології, які перетворюють забруднену воду на питну. Це реальні практичні рішення, які служать людям, захищають здоров'я та рятують життя.

Мета продуктів Aquamira — допомогти нам уникнути зневоднення у подорожах та надзвичайних ситуаціях.

Продукти Aquamira це:

Практичність – елегантний, простий дизайн, зручність у використанні без будь-яких інструментів.
Мобільність - легкість у транспортуванні, перенесенні та зберіганні.
Автономність працює без додаткових джерел енергії.
Призначення: активний відпочинок на свіжому повітрі та екстремальні надзвичайні ситуації.

Продукти Aquamira пройшли випробування, проведені відповідно до стандартів, встановлених Американським національним інститутом стандартів (ANSI).

Флагманський продукт Aquamira - Water Treatment Drops був вперше представлений на ринку товарів для активного відпочинку в 1999 році і став фаворитом серед експертів з підготовки до надзвичайних ситуацій та інструкторів-мандрівників в умовах дикої природи.

Користувачі, які практикують спосіб життя на виживання, вважають продукти Aquamira необхідними для тривожних комплектів, рятувальних сумок та систем аварійного запасу води.

Готовність до стихійних лих

У разі стихійного лиха здоров'я населення можна захистити, розгорнувши систему, спеціально розроблену для потреб у надійному та безпечному водопостачанні. Інноваційна система аварійного водопостачання DIVVY є застосуванням технології фільтрації в системі об'ємного водопостачання, здатної обслуговувати безліч користувачів.

Експерти з надзвичайних ситуацій, фахівці в галузі охорони здоров'я, лікарні та гуманітарні організації, які працюють у всьому світі, вирішили попередньо розмістити та розгорнути систему DIVVY для задоволення великомасштабних потреб після стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій.

Продукти Aquamira допомагають людям задовольняти потребу в безпечній гідратації!

Розгорнути
Вгору