0Порівняння товарів
Магазин туристичного та спортивного спорядження
0
Мій кошик

Climbing Technology

Італійська компанія Climbing Technology спеціалізується на розробці і виготовленні індивідуальних засобів страховки для альпінізму, скелелазіння та рятувальних робіт. Вироби Climbing Technology виробляються в Європі. Так само відома тим, що виготовляє на своїх заводах спорядження для багатьох європейських фірм. 

Climbing Technology ™ є торговою маркою Aludesign SpA, компанії з більш ніж 25-річним досвідом у міжнародному виробництві засобів індивідуального захисту. Сильні ноу-хау і сучасні технології виробництва завжди застосовуються в розробці і виробництві продуктів, призначених для використання як в горах (альпінізм і скелелазіння), так і у всіх інших областях, пов'язаних з роботами на висоті і рятуванням. Aludesign розташована в районі з сильними традиціями альпінізму в провінції Бергамо і працює в сучасній будівлі в 4000 м ². Два аспекти роблять цю компанію успішною: досвід конструкторів та інженерів, а також здатність і підготовленість до постійного пошуку інновацій. 

Сучасний дослідницький відділ компанії постійно шукає інноваційні рішення та рекомендації завдяки постійному спостереженню за технічними вимогами і тенденціями в галузі. Завдяки ретельному вивченню і постійним інноваціям в матеріалах, компанія завжди готова запропонувати продукт, який може задовольнити потреби самих передових технічних фахівців і професійних спортсменів.

Компанія Climbing Technology сертифікована за системою якості ISO 9001: 2008, яка відноситься до всіх виробничих процесів. Весь процес виробництва ведеться в повній відповідності з європейськими директивами з охорони навколишнього середовища. Політика компанії спрямована на досягнення повної задоволеності клієнтів і підтримання філософії «Зроблено в Італії». Цінності компанії відповідають її способу життя: слухати і поважати клієнта і споживача, і ці вимоги найвищої якості. 

«Наша робота - це наша пристрасть. Завдяки цьому ми відчуваємо і можемо сказати, що ми - перші клієнти, більш вимогливі»

Розгорнути
Вгору