Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Робінзон - спорядження, одяг та аксесуари для туризму
0
Мій кошик

Ferrino

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Італійська компанія Ferrino знаходиться в місті Сан Мауро Торінезе і являє із себе фабрику, на якій працює 60 осіб. Саме тут створюються прототипи нового спорядження і розробляються нові моделі одягу. Інші внутрішні виробничі відділи компанії пов'язані з виробництвом продукції для державних установ, тестуванням продукції і обслуговуванням клієнтів.

Компанією Ferrino отримано сертифікат якості UNI ISO 9001 про впровадження системи якості на дизайн, продукцію, маркетингові дослідження і продаж туристичних наметів, рюкзаків, спальних мішків і аксесуарів для outdoor-спорту та альпінізму.

Ferrino також спеціалізується на спорядженні для роботи при надзвичайних ситуаціях: компанія є постачальником спорядження і обладнання для ООН, установ цивільної оборони та провідних гуманітарних організацій, що працюють по всьому світу.

Маючи за плечима більш ніж столітній досвід виробництва спорядження для туризму, компанія Ferrino не зупиняється на досягнутому, продовжуючи диктувати ще більш високі стандарти туристичної екіпіровки. З цією метою в 1994 році була побудована спеціальна високогірна лабораторія для тестування продукції в реальних умовах. Протягом десятиліть компанія співпрацює з видатними альпіністами (такими як Райнхольд Месснер), дослідниками, спелеологами, які, використовуючи продукцію Ferrino, підкорили всі найвищі точки планети, перетнули пішки 20 000 км Антарктики при екстремально низьких температурах до -70 ° С, опускалися на 80 хвилин в самі надра землі, в печеру Cueva de los Cristales, де при температурі + 58 ° С і 100% вологості людина навіть в спеціальному спорядженні не міг раніше перебувати більше 20 хвилин. Ferrino по праву пишається своїми досягненнями і забезпечує якість і функціонал своєї продукції на найвищому рівні.

Італія є головним ринком для цієї компанії, де її роздрібна мережа нараховує близько 1200 магазинів, проте, експорт компанії також великий і становить 30% від всієї продукції.

Розгорнути
Вгору