Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Робінзон - спорядження, одяг та аксесуари для туризму
0
Мій кошик

Focus

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бренд Focus почав своє існування ще в 1992 році. Його засновник - професійний німецький велогонщик Майк Клюгге. Всього через рік після випуску першої моделі Майк Клюгге став переможцем в Чемпіонаті Німеччини на своєму велосипеді Focus, а потім і завоював друге місце в Чемпіонаті світу. І саме такий яскравий старт привернув увагу та зацікавив інших виробників, тому в 1994 році разом з концерном Derby Cycle Клюгге випустив першу лінійку велосипедної продукції.

На сьогоднішній час Бренд Focus відомий у всьому світі. Він базується на виробництві різноманітного спектру від спотивних моделей то урбаністичних. Виробник сфокусований на всю аудиторію: від любителів до професіоналів та справжніх цінителів якості та відмінних технічних характеристик.

Компанія регулярно співпрацює зі спортсменами-професіоналами. Це дає їй можливість випускати продукцію, яка повністю відповідає їхнім запитам і дозволяє постійно вдосконалювати її. Новітні технології використовуються не тільки в професійних моделях, але і у всій лінійці.

Характерним для цієї марки є те, що вся її продукція виготовляється виключно в Німеччині в місті Клопеннбург на найсучаснішому обладнанні. Використання інноваційних технологій, найсуворіший і регулярний контроль якості дає можливість компанії втримуватися в лідерах спорт індустрії.

Розгорнути
Вгору