Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Робінзон - спорядження, одяг та аксесуари для туризму
0
Мій кошик

Gregory

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Gregory - американська компанія з виробництва рюкзаків з індивідуальною посадкою по фігурі і з бездоганною якістю виконання. Рюкзаки Gregory забезпечують ідеальний розподіл навантаження на плечі і стегна людини за допомогою унікальної системи підвіски

Бренд Gregory заснований Уейном Грегорі, який почав свій шлях з розробки першого рюкзака для бойскаутського проекту. Напрацьований досвід дозволив Грегорі відкрити в 1970-му році власну компанію по пошиттю рюкзаків «Sunbird» («Сонячна птах»). Уейн Грегорі займався проектуванням не лише рюкзаків, а й наметами, спальниками а також видами одягу для декількох зростаючих outdoor-фірм. Проте саме рюкзаки дали йому славу.

У виробництві Gregory визначає саме момент на створенні бездоганно зручних рюкзаків - це правильна, максимально підігнана під особливості фігури посадка виробу. Враховуння росту, ширини і форми бедер людини, прилягання рюкзака в районі попереку. Виріб повинен бути максимально анатомічним.

Gregory досі є єдиним виробником, який пропонує систему поясного ременя, що регулюється в залежності від вигину стегна для кращого розподілу ваги. Gregory також славиться своїм фірмовим швом, в якому останній стібок знаходиться не з краю, а в центрі шва, таким чином, збільшуючи його міцність. З самого початку рюкзаки Gregory відрізнялися своєю інноваційною конструкцією, ергономічними і комфортною посадкою, і ця гонитва за якістю, комфортом і надійністю триває і донині.

Майстерно сконструйовані рюкзаки збережуть вашу маневреність, полегшать процес перенесення важких предметів. Досвідчені альпіністи, туристи, мандрівники визнають Gregory - символом якісного, надійного і зручного спорядження для найсерйозніших спортивних планів.
 

Розгорнути
Вгору