0Порівняння товарів
Магазин туристичного та спортивного спорядження
0
Мій кошик

Grivel

Історія компанії Grivel бере свій початок в 1818 році, коли в селищі Курмайор біля підніжжя Монблану були вироблені перші льодоруби і кішки ковані уручну.

   Сім'я Grivel займалася ковальською справою і завдяки розташуванню селища, через яке часто проходили альпіністи, змогла налагодити і згодом розвинути виробництво виробів для висотних видів спорту. І сьогодні, через 180 років, Grivel є світовим лідером у виробництві спорядження для альпінізму, льодолазіння і екстремальних видів спорту.

   Завдяки традиційному використанню технології гарячого кування, безперервним дослідженням і тісній співпраці з провідними спортсменами, вироби Grivel відрізняються високою функціональністю, надійністю і неповторним дизайном.

 

   Всі вироби Grivel сертифіковані відповідно до стандартів CE і UIAA.

   Голівки всіх льодорубів (окрім моделі Nepal SA ) виготовлені з високолегованої сталі (сплав нікель-хром-молібден) з використанням технології гарячого кування, що додає виробам додаткову міцність і значно подовжує період ефективної експлуатації.

   Всі типи кішок виготовлені з високолегованої сталі (сплав нікель-хром-молібден) з використанням технології об'ємного штампування (метал зігнуть в 3-х площинах), крім того, геометрія площини кішок відповідає формі підошви черевик. Для зручності використання кішок у поєднанні з різними типами черевик розроблено три типи кріплення (Cremp-O-Metic, New Matic, New Classic).

    Всі крюки виготовляються з високолегованої сталі (сплав нікель-хром-молібден) Конструкція крюків серії Onda допускає протягання дюльферної мотузки без використання карабіна або петлі.

   Льодобури виготовляються з неіржавіючої сталі. Завдяки хорошій поліровці, як зовні, так і усередині, вони легко закручуються навіть в зимовий лід. Інтегрована в «сережку» льодобуру ручка забезпечує можливість упевненої установки бура на рельєфі однією рукою.

   Конструкції касок задовольняють європейським стандартам і нормам UIAA. Конструктивна особливість касок на відміну від більшості сучасних європейських моделей полягає в захищеності скроневої і потиличної частин голови.
 

Розгорнути
Вгору