0Порівняння товарів
Магазин туристичного та спортивного спорядження
0
Мій кошик

Hawke

Компанія Hawke Sport Optics була заснована у Сполученому Королівстві більше 15 років тому, і компанія заснувала штаб-квартиру США в штаті Індіана в 2007 році. Сьогодні Hawke є лідером світового ринку, пропонуючи широкий асортимент спортивної оптики високої якості, гвинтівки, арбалети і пневматична зброя, біноклі, та аксесуари, такі як лазерні далекоміри, сонцезахисні огорожі та кріплення.

Сімейний бізнес, головний офіс компанії Hawke знаходиться в місті Саффолк, Великобританія, але компанія швидко збільшила свою присутність у більш ніж 60 країнах, включаючи створення установ в Індіані, США в 2007 році. Хоук зарекомендував свою придатність, ставши справжньою силою в спортивній оптиці по всьому світу.

Hawke прагне забезпечити клієнтів інноваційними продуктами, розробленими відповідно до їхніх конкретних потреб, тісно співпрацюючи з професіоналами галузі, щоб інтегрувати творчі функції, які надають користувачам продукти, багаті перевагами, відмінною цінністю та якістю, а також підтримуються зразковим обслуговуванням клієнтів.

Хок представляє вибір способу життя, закликаючи до пристрасної та емоційної сторони оптики, що відображається у всіх сферах бізнесу. Продукти також відображають пристрасть Хоука, ставлячи премію за якістю, цінністю та відданістю відмінному обслуговуванню клієнтів.
 

РозгорнутиЗгорнути

Немає товарів

Вгору