0Порівняння товарів
Магазин туристичного та спортивного спорядження
0
Мій кошик

HEY-sport

HEY-sport - німецький виробник "розумних" засобів для догляду спортивного одягу, взуття та спорядження. HEY-sport виробляє засоби для прання і очищення одягу і взуття, просочення для шкіряних, синтетичних та текстильних виробів, засоби для догляду шовку, шерсті та інших натуральних і синтетичних тканин.

 

Тренуючись, спортсмен вдосконалює кожен рух, напружує кожен м'яз, щоб досягнути своєї найвищої мети. І при цьому дуже важливим є комфорт спортсмена - коли зручно і тепло, можна цілковито зосередитися на своїх відчуттях тіла, сили і руху. Саме тому для тренувань на свіжому повітрі розробляють високотехнологічний спортивний одяг, який захищає від вітру, води, пилюки і при цьому ще й дозволяє шкірі дихати.

Проте цей одяг потребує спеціального догляду. Звичайні засоби псують волокна матеріалів, і спортивне екіпірування втрачає свої властивості. При пранні звичайними засобами функціональні тканини, як-от мембрана та мікрофібра, перестають дихати, утворюється конденсат, а як наслідок - порушується терморегуляція, розповсюджуються бактерії, грибки, неприємні запахи. Пори тканин забиваються, поверхня скріплюється, і одяг та взуття перестають відповідати нашим вимогам.

 

Бренд HEY-sport розробив серію високотехнологічних засобів, які не забивають мембрану й ізоляційні капсули, а доглядають кожне волокно окремо. Саме тому девіз HEY-sport - "Активність з кожним волокном".

 

"Розумні" засоби догляду охоплюють кожне волокно, окремо покриваючи його. Таким способом поверхня матеріалу не герметизується, матеріал залишається дихаючим, а водовідштовхувальність забезпечує кожне волокно окремо.

 

Всі засоби HEY-sport  - екологічні, безпечні і мають міжнародну сертифікацію якості і безпеки. Виробляються в Німеччині.

 

Стандарти виробництва: ISO 13485, AMG, GMP-стандарт (найвищий стандарт фармацевтичної галузі, який підтверджує найвищий рівень лабораторних дослідженьі перевірок, а також відсутність негативного впливу на здоров'я людини).

Член BSI (Асоціація німецьких спортвиробників), EOCA (European Outdoor Conservation Assotiation).

Розгорнути
Вгору