0Порівняння товарів
Магазин туристичного та спортивного спорядження
0
Мій кошик

Highlander

Highlander почався в 1985 році, коли власник Бахрам Голзарі, навчався за його докторантурою в Единбурзькому університеті. Бахрам був захопленим головою та лідером університету альпіністського клубу. У той час магазини Leith Armies, багаторічний магазин військового екіпірування був улюбленим магазином, який постачав туристичний клуб, тому коли, на жаль, він закривався, Бахрам скористався можливістю придбати його, і Highlander офіційно народився 5 квітня 1985 р.

Як бізнес виріс, Бахрам визначив між віськовим спорядженням і аутдор сферою, велику прогалину, більшість тогочасного спорядження було дуже жорстке і просте. Тому він вирішив виготовити його самостійно. Нове спорядження виявилося успішним, і Highlander почав постачати незалежні туристичні та військові магазини по всій Великобританії.

Протягом багатьох років Highlander неухильно розширює свій бізнес, розширюючись в національних роздрібних мережах та експортуючи в Європу та за її межами. Тепер ми виробляємо понад 2000 товарів, так, що в 2005 році нам довелося переїхати в більше приміщення в Лівінгстоні, щоб підтримувати наш розширений асортимент і команду!

У Highlander ми любимо йти за великими ідеями та мріями. Тому, коли ми успішно забезпечили контракт на постачання Олімпійських ігор в Лондоні з офіційними товарами, команда була в захваті. Після цього успіху ми продовжували поставляти Ігри Співдружності Глазго 2014 з офіційними товарами. 

Розгорнути
Вгору