0Порівняння товарів
Магазин туристичного та спортивного спорядження
0
Мій кошик

Jetboil

Є ситуації, в яких приготування їжі пов'язане з деякими труднощами. Наприклад, на стінному сходженні, на платформі або на борту морського каяка дуже незручно встановлювати пальник, а на неї посуд, - вся конструкція загрожує того й гляди розсипатися і полетіти.

Багато років любителі активного відпочинку і спортсмени: альпіністи і водники та інші, кого хвилювала ця проблема, думали про те, як би об'єднати пальник і каструлю в одне ціле. Пропонувалися схеми більш-менш вдалі, деякі навіть надійшли в масове виробництво, але ці напівзаходи не знайшли широкої популярності.

Нарешті американська компанія JetBoil винайшла конструкцію яка була настільки вдалою, що відразу завоювала суспільне визнання і породила цілу сім'ю клонів серед інших брендів.

 

Конструкція являє собою пальник і каструлю, які жорстко з'єднуються між собою, крім того каструля оснащена металевим радіатором-розсікачем на дні, який сприяє передачі тепла і допомагає швидше готувати їжу, витрачаючи при цьому менше палива. Ця конструкція хороша при невеликому обсязі каструлі до одного літра. Ємності більшого обсягу вже не з'єднуються з пальником жорстко - їх можна встановити, використовуючи адаптер. Ці системи також допомагають економити паливо, а значить і вагу, який доводиться нести з собою.

Розгорнути
Вгору