0Порівняння товарів
Магазин туристичного та спортивного спорядження
0
Мій кошик

Lafuma

Сортування:
Відображення:

Продукція французької фірми Lafuma відноситься до елітного класу спорядження. На сьогоднішній день Lafuma випускає не тільки спорядження для туристів (намети екстремальні, намети трекінгові, намети туристичні, спальники, рюкзаки, рюкзаки-кенгуру), але і одяг та взуття на всі випадки життя, а також широкий асортимент кемпінгових меблів високої якості, яка виробляється у Франції.

У виробництві використовуються високотехнологічні сучасні тканини, що забезпечують комфорт в різних кліматичних умовах, в тому числі екстремальних. Відпочиваючи на природі або перебуваючи в офісі, Ви будете почувати себе комфортно в одязі та взутті Lafuma.


Історія розвитку:
1930 - утворення компанії
1936 - LAFUMA виробляє перший рюкзак з металевим каркасом
1954 - початок виробництва кемпінгових меблів
1985 - бум outdoor активності. Перший schoolbag з технічними деталями outdoor
1992 - партнерство з Gore-tex
1998 - активний розвиток і зростання компанії
2000 - відкрита лінія по виробництву взуття
2004 - впровадження сучасних технологій у всю продукцію, що випускається


Технології, що використовуються:
У співпраці з R & D лабораторії LAFUMA розробила нову мембрану, дешевшу, ніж GORE-TEX, але володіє тими ж водонепроникними і повітропроникними властивостями. Мембрана нашаровується на зовнішній шар матеріалу і має мікропори чималі, щоб вологі випаровування вільно виводилися назовні, і досить маленькі, щоб не дозволяти молекулам води проходити всередину. Одяг з матеріалів серії CLIMAWAY відмінно підходить для міжсезоння, а в поєднанні в внутрішнім теплим жакетом стає багатофункціональною і підходить для зими. POLARTEC - 100% поліестер. Самий високоякісний двосторонній фліс. Має спеціальну обробку проти утворення катишків. Незвичайно легкий, еластичний, теплий, дихаючий, не всмоктуючий вологу матеріал. Має також антибактеріальну обробку. Одяг з цього матеріалу можна використовувати як основний шар або як утеплень ляющий шар. Лінія матеріалів DRYWAY об'єднує в собі різні технічні характеристики: відводить вологу, швидко сохне, захищає від УФО випромінювання, має грязевідштовхувальне покриття, легко стирається. У лінії матеріалів COTTON LINE використовується як 100% бавовна, так і комбінація бавовни з синтетичними матеріалами, такими, як STRETCH і POLYAMIDE, а також додаткові просочення, які покращують комфорт і полегшують догляд за цими виробами.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору