0Порівняння товарів
Магазин туристичного та спортивного спорядження
0
Мій кошик

Lafuma

Продукція французької фірми Lafuma відноситься до елітного класу спорядження. На сьогоднішній день Lafuma випускає не тільки спорядження для туристів (намети екстремальні, намети трекінгові, намети туристичні, спальники, рюкзаки, рюкзаки-кенгуру), але і одяг та взуття на всі випадки життя, а також широкий асортимент кемпінгових меблів високої якості, яка виробляється у Франції.

У виробництві використовуються високотехнологічні сучасні тканини, що забезпечують комфорт в різних кліматичних умовах, в тому числі екстремальних. Відпочиваючи на природі або перебуваючи в офісі, Ви будете почувати себе комфортно в одязі та взутті Lafuma.


Історія розвитку:
1930 - утворення компанії
1936 - LAFUMA виробляє перший рюкзак з металевим каркасом
1954 - початок виробництва кемпінгових меблів
1985 - бум outdoor активності. Перший schoolbag з технічними деталями outdoor
1992 - партнерство з Gore-tex
1998 - активний розвиток і зростання компанії
2000 - відкрита лінія по виробництву взуття
2004 - впровадження сучасних технологій у всю продукцію, що випускається


Технології, що використовуються:
У співпраці з R & D лабораторії LAFUMA розробила нову мембрану, дешевшу, ніж GORE-TEX, але володіє тими ж водонепроникними і повітропроникними властивостями. Мембрана нашаровується на зовнішній шар матеріалу і має мікропори чималі, щоб вологі випаровування вільно виводилися назовні, і досить маленькі, щоб не дозволяти молекулам води проходити всередину. Одяг з матеріалів серії CLIMAWAY відмінно підходить для міжсезоння, а в поєднанні в внутрішнім теплим жакетом стає багатофункціональною і підходить для зими. POLARTEC - 100% поліестер. Самий високоякісний двосторонній фліс. Має спеціальну обробку проти утворення катишків. Незвичайно легкий, еластичний, теплий, дихаючий, не всмоктуючий вологу матеріал. Має також антибактеріальну обробку. Одяг з цього матеріалу можна використовувати як основний шар або як утеплень ляющий шар. Лінія матеріалів DRYWAY об'єднує в собі різні технічні характеристики: відводить вологу, швидко сохне, захищає від УФО випромінювання, має грязевідштовхувальне покриття, легко стирається. У лінії матеріалів COTTON LINE використовується як 100% бавовна, так і комбінація бавовни з синтетичними матеріалами, такими, як STRETCH і POLYAMIDE, а також додаткові просочення, які покращують комфорт і полегшують догляд за цими виробами.

Розгорнути
Вгору