Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Робінзон - спорядження, одяг та аксесуари для туризму
0
Мій кошик

POC

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

POC - шведська компанія, заснована в 2004 році Стефаном Іттерборном. POC Sports спеціалізується на обладнанні захисту: це шоломи для екстремальних і зимових видів спорту, велошоломи, захисні маски і окуляри та захисний одяг.

Кожен вид захисного спорядження розробляється залежно від виду спорту і захищає від травм різного виду. Наприклад, шоломи мають ротаційні підкладки - унікальну розробку POC Sports. Ці вкладки не лише захищають від прямих ударів і падінь, а й від бокових, скошених і задніх. Спеціальні подушечки SPIN створюють рівномірний захист голови і зменшують силу удару, незалежно від того, в якому напрямку подіяла сила удару.

Дизайн і форма захисного обладнання розроблена з врахуванням всіх чинників, які діють на спортсмена під час падіння. Запатентовані інноваційні розробки, такі як SPIN, отримали численні нагороди і широке визнання серед професійних спортсменів.

 

Захист від POC обрали такі знакові спортсмени як Денні Макаскілл (велотріал), Мартін Седерстрем (маунтінбайк), Марко Салліван (гірськолижний спорт), Чеммі Алкотт (гірськолижний спорт), Райдер Хешедаль (шосейна велогонка), Деніел Дерс (BMX), Стівен Наймен (лижний гонщик), Тревіс Ганонг (лижний даунхілл).

 

Місія бренду POC - "Робити якнайкраще те, що  ми вміємо: оберігати життя і запобігати травмам і пошодженням у всіх спортсменів, які протидіють силі тяжіння, велосипедистам, лижникам і атлетам. Ми забезпечуємо кілька рівнів захисту і маємо величезний досвід у збереженні вашого життя і здоров'я".

Розгорнути
Вгору