Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Робінзон - спорядження, одяг та аксесуари для туризму
0
Мій кошик

Primus

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шведська компанія Primus є одним зі світових лідерів у виробництві приладів, використовуючих LP - газ. Більше 90% виготовленої  продукції експортується в 70 країн світу. Через 110 років розвитку виробництва, продукція з торгівельною маркою Primus® завоювала популярність в більшості країн світу завдяки своїй високій якості і надійності.
   Історія компанії.
   У 1892 році Франс Вільхельм Ліндквіст спроектував модель першого безсажевого пальника, який працював краще, ніж інші газові пальники. Він почав продавати її своїм друзям і сусідам, і незабаром він відкрив цілий магазин під назвою Primus.
Через деякий час, пальники Primus починають експортувати. Безсажеві  і бездимні, дешеві і довговічні - ці показники актуальні і зараз. Можливість закип'ятити воду за 3-4 хвилини або підсмажити м'ясо за 5 хвилин - у той час це було сенсацією (з цим, ймовірно, і сьогодні можуть впорається лише мікрохвильові печі). Завдяки цим якостям, пальники Primus отримали визнання у всьому світі.
   1930 рік - початок використання LP-газа як пального .  Після закінчення Другої світової війни компанія Primus розробила перший LP-газовий факел і першу серію пальників, що використовують LP-газ.
    На початку 1950-х був створений перший балон з LP-газом, і виробництво пальників, що використовують цей газ, значно розширилося.
   В1966 року сталося об'єднання компаній Primus і Sievert.
   1992-2000 - здобуття інвестицій європейських підприємств (Swedtech і страхова компанія Skandia).
   1 серпня 2002 року компанія Primus увійшла до складу AB Fenix Outdoor. Група Fenix Outdoor - це міжнародна група, що випускає продукцію для відпочинку на природі. Вона є лідируючою скандінавською групою в області виробництва і продажу одягу, а також інших товарів для активного відпочинку.
   На сьогоднішній день продукція компанії Primus користується заслуженою популярністю і займає обширний сегмент ринку в області виробництва і реалізації товарів для приготування їжі, освітлювальних приладів і ін. Фахівці компанії Primus безперервно працюють над поліпшенням технічних характеристик і прагнуть до підвищення надійності приладів для використання в най екстремальніших  умовах. Товари відповідають найвищим вимогам якості і не представляють небезпеки для довкілля, а LP-газ порівняно з іншими горючими речовинами, є екологічно чистим паливом. Сьогодні в асортименті Primus можна знайти найрізноманітніше устаткування і вибрати відповідне залежно від потужності, ваги, об'єму і особливостей використання.

Розгорнути
Вгору