Black Friday pre-order 2020
0Порівняння товарів
Магазин туристичного та спортивного спорядження
0
Мій кошик

Red Point

ТМ Red Point

ТМ Red Point - це не просто товари для туристів, альпіністів і людей, які люблять і живуть активним відпочинком. Це стиль життя, який переслідує, надихає і змушує захоплюватися. Ми взяли до уваги досвід минулого, наклали на нього справжнє для того, щоб створити багатообіцяюче майбутнє в сфері туристичного спорядження.

У цьому нам допомагають люди, які знають, як багато залежить від якісного спорядження, на яке так важливо розраховувати в найвідповідальний момент для досягнення результату. Ми є користувачами такого спорядження і розуміємо завдання, яке воно має розв'язувати. Наші намети, спальники, рюкзаки та аксесуари - це результат плідної співпраці активних людей і технологій, які постійно удосконалюються і втілюються в нашому товарі.

У розробці асортименту Red Point брали участь провідні фахівці в галузі туризму і альпінізму. Це Володимир Хитрик, Сергій Бублик і Борис Шульман. Разом ми вибрали і протестували матеріали та фурнітуру від провідних виробників, продумали кожну деталь.

У виробництві товарів Red Point використовується фірмова фурнітура і блискавки найбільшого світового виробника YKK. Для виготовлення наметів ми застосовуємо тільки алюмінієві каркаси, а всі наші спальники пройшли тестування за стандартом EN 13537.

Наше спорядження - продумано до дрібниць! Кожній деталі можна довіряти, насолоджуватися комфортом, тим же робити легший і приємніший шлях до поставленої мети.

Намети Red Point - це баланс між необхідними вимогами безпеки та максимально доступним комфортом в спартанських умовах дикої природи. Це не просто укриття на випадок негоди або місце для ночівлі - це надійний «друг» там, де міцне дружнє плече не примха, а життєва необхідність.

Спальні мішки Red Point відповідають європейському стандарту EN 13537. Асортимент спальних мішків RedPoint включає в себе моделі, які були спеціально розроблені з урахуванням різних умов експлуатації і видів походів. Поєднання компактності і легкості гарантує економію дорогоцінного місця, а невелика вага спальних мішків, з урахуванням маси утеплювача, забезпечує тепло і не обтяжує в поході.

Рюкзаки Red Point практичні, надійні, продумані до дрібниць. Вибираючи рюкзак Red Point, ти отримуєш не просто практичну річ - ти вибираєш надійного «друга». Вирушаючи на велопрогулянку по місту, в парк, в похід або високо в гори, можна бути впевненим, що все необхідне під рукою.

 

Офіційний сайт TM Red Point www.redpoint.ua.

Розгорнути
Вгору