Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Робінзон - спорядження, одяг та аксесуари для туризму
0
Мій кошик

Sierra Designs

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Sierra Designs - це популярний американський бренд, який був заснований Бобам Свонсоном та Джорджем Марксом у 1965 році які були переповнені бажанням, щоб всі люди заслуговували на хороше спорядження для активного відпочинку на відкритому повітрі незалежно від рівня їхнього досвіду. Займаючись роками активним способом життя і вкладаючи їх безпосередньо у продукцію, яку вони розробили, Sierra Designs першопрохідцем багатьох новаторських технологій, що використовуються досьогодні .

Оснащення наметів кліпсами Swift Clips? Вони це зробили. Куртки 60/40 Mountain Parka? Вони це зробили. Врахування особливостей тілобудови та потреб? Так, вони це зробили. Фактично, вони провели сотні патентів (і деякі очікують на розгляд), які зробили ативний відпочинок на природі на простішими та приємнішими.

Початкова Sierra Designs команда, яка складалась з Боба та Джорджа, піднялася до двадцяти восьми штатних працівників, до 1968 року - навіть мама Джорджа допомогала в швейному відділенні. Коли говор, "сімейна справа", то маюється на увазі це буквально.

Невимовний поклик до пригод, погоня за прекрасними за заход сонця, чудові краєвиди і заворожуюче горіння полум'я - це все, що вам потрібно для щастя. Вирвіться за межі повсякденності з Sierra Designs! Думайте за межами!

Розгорнути
Вгору