0Порівняння товарів
Магазин туристичного та спортивного спорядження
0
Мій кошик

Smartwool

       Smartwool (Смартвул)

       Компанія Smartwool була заснована для того, щоб дарувати людям комфорт. Засновники Smartwool були інструкторами з катання на лижах в Англії, тому знали не з чуток, про необхідність комфортного і зручною одягу. Після довгих пошуків серед безлічі матеріалів, вони вибрали найкращий і найбільш підходящий матеріал - шерсть. Але, як відомо, натуральна вовна має властивість скочуватися і зменшуватися в розмірі, після прання. Тому творці компанії Smartwool розробили спеціальний процес, щоб зробити речі Smartwool м'якими і зручними.

       Компанія Smartwool слідує основному принципу - створення зручних речей, які актуальні в різних ситуаціях. Одяг американського бренду Smartwool виготовлено ​​з 100% вовни овець-мериносів. Дуже ніжна тонка текстура натуральної вовни практично не відчувається на тілі і повністю виключає відчуття дискомфорту. При цьому вся продукція Smartwool володіє приголомшливими термообмінними властивостями: виводить надлишки тепла і вологи при високій температурі, і навпаки, підтримує оптимальний рівень температури тіла при низькій.

       Бренд Smartwool здобув усесвітню популярність після величезного успіху колекції одягу Smartwool, яка була спеціально розроблена для збірної США з зимових видів спорту. Одяг Smartwool пройшов випробування в найекстремальних умовах, довівши свою високу якість. З колекціями чоловічого та жіночого одягу торгової марки Smartwool Вас чекає тепле майбутнє у будь якій ситуації!

Розгорнути
Вгору