Оберіть свою торбу знижок! Тисніть тут!
0Порівняння товарів
Магазин туристичного та спортивного спорядження
0
Мій кошик

Tasmanian Tiger

Tasmanian Tiger

Бренд з логотипом Tasmanian Tiger сьогодні є відомим виробником спорядження та одягу для військових , спецпідрозділів і поліції. За багато років Tasmanian Tiger зарекомендував себе в якості провідного постачальника професійного спорядження та одягу в усьому світі.

 

Tasmanian Tiger відзначився , зокрема , своїми багатоцільовими наплічниками . Незалежно від того, розрахований наплічник  для одного бійця , що виконує завдання протягом декількох тижнів або використання для одноденних походів чи штурмових виходів - у Tasmanian Tiger є моделі для будь-якого випадку . Технічно грамотні системи підвіски, спеціально розраховані для перенесення важких вантажів (система Х1 ) або для щільного прилягання наплічника до спини під час інтенсивного руху (система X Lite Vario ) роблять рюкзаки Tasmanian Tiger елітної продукцією. У розробці своєї продукції TASMANIAN TIGER користується розробками компанії TATONKA - власника торгової марки TASMANIAN TIGER , яка має значний послужний список у виготовленні наплічників та розробці систем підвіски і займається цим протягом декількох десятиліть , будучи одним з провідних постачальників високоякісних наплічників на європейському outdoor- ринку . TASMANIAN TIGER ґрунтується на цьому досвіді , а тому може запропонувати ергономічні продумані наплічники , які чудово сидять і забезпечують комфорт при русі.

 

Разом з наплічниками  можна вибрати додаткове спорядження для тактичних операцій , поліцейських операцій або одягу для активного відпочинку на природі.

 

РОЗВИТОК

Команда розробників спорядження постійно взаємодіє з користувачами спорядження і з постачальниками матеріалів . Вибір конкретних матеріалів з урахуванням задоволення вимог  щодо функціональності , зносостійкості і безпеки . Компанія TASMANIAN TIGER намагається постійно вдосконалювати продукцію і допрацьовувати її, враховуючи потреби, що  зростають ще на стадії розробки, впроваджуючи інновації в продукт.

 

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Починаючи з першого зразка і закінчуючи виробами , готовими до випуску , вся продукція TASMANIAN TIGER зароджується і розвивається всередині компанії і виготовляється на власному заводі. Таким чином , компанія може втрутитися  та змінити чи покращити  товари на будь-якій стадії виробництва . Адже це єдино можливий спосіб забезпечити найвищі стандарти якості.

 

Усі виробничі процеси - від замовлення матеріалів та виготовлення до кінцевого контролю якості - точно визначаються і контролюються компанією відповідно до міжнародних стандартів.

 

Кожен продукт ретельно перевіряється і випробовується перед тим , як покинути завод. Кожному продукту присвоюється серійний номер і заноситься в базу даних.

 

TASMANIAN TIGER постійно намагається розширювати свою продуктову лінійку та оптимізувати існуючі товари, щоб мати можливість і в майбутньому пропонувати клієнтам товари безкомпромісно високої якості.

 

ІСТОРІЯ

TASMANIAN TIGER – або ж Тасманійський тигр - був найбільшим хижаком серед сумчастих тварин в Австралії. Він розміром з маленького вовка , а своє ім'я – Тасманійський тигр - отримав завдяки смугастій шкурі , яка служила йому відмінним камуфляжем . Хижак був не найшвидшим , але вкрай цілеспрямованим : він вистежував свою здобич ночами , переслідував її поки та не падала втративши сили  і, заставши зненацька, нападав на неї. У тварини були напрочуд гострі і сильні зуби , а щелепи відкривалися на 180 градусів , тому цей хижак був нещадний до своїх жертв .

 

Кажуть , що Тасманійський тигр вимер на австралійському континенті ще в 1930х рр.  ; Останні екземпляри жили на Тасманійському острові. У 1966 році було відкрито великий заповідник для тварин, щоб надати їм місце для розмноження і таким чином зберегти вимираючий вид . Проте до сьогоднішнього дня ніхто більше не бачив Тасманійського тигра, але деякі все ж вірять , що тварині вдалося вижити в цьому заповіднику і вона до цих пір залишається не виявленою ...

 

У цієї міфічно-легендарної тварини специфічні особливості : бажання вижити , мисливський інстинкт , ідеальний камуфляж , розум , сила і стійкість говорять самі за себе. Ці особливості і підказали компанії, як назвати марку - TASMANIAN TIGER . Легенда продовжує жити !

 

В компанії TASMANIAN TIGER знають вимоги, які пропонуються щодо спорядження військовослужбовців. Щодня вони ризикують своїми життями і повинні повністю довіряти спорядженню , яке використовують. Саме тому компанією, використовуються найкращі матеріали у виробництві продукції , їх якість і функціональність відповідають високим вимогам, що висуваються клієнтами. Ґрунтовна  дослідна робота заснована на потребах клієнтів  і кожен продукт проходить широкомасштабні тестування діючими військовими і силовими підрозділами .

 

Основна увага в 2013 році була націлена на розробку та оптимізацію різноманітних додаткових сумок , розширення їх модельного ряду , а також внесення змін до чинних моделей . Головна перевага нової продуктової лінійки - простота і легкість в використанні .

 

Ви можете довіритися продукції TASMANIAN TIGER за будь-яких обставин та в будь-який час .

Розгорнути
Вгору