27-29 листопада Чорна П'ятниця в Робінзон
0Порівняння товарів
Магазин туристичного та спортивного спорядження
0
Мій кошик

Teva

Тeva

    Мало хто знає, що зовнішній вигляд сучасних спортивних сандалів фактично скопійований з сандалів Teva ®, а практично кожний другий чоловік і кожна четверта жінка в місті влітку, носять на ногах так звані "водні" сандалі.

    Принаймні, саме таке призначення вони мали спочатку. Їх творцем були не провідні модельєри-дизайнери спортивного одягу, а звичайний спортсмен Марк Тетчер (Mark Thatcher), який займався рафтингом і організацією сплавів по річках Великого Каньйону.

    Марк Тетчер, будучи професійним спортсменом, дуже ясно усвідомлював недоліки взуття на той момент - кросівки, які він носив під час сплавів, постійно промокали, ставали важкими і натирали ноги, а шльопанці були занадто неміцними, щоб витримувати ходьбу по пересіченій місцевості. І тоді він вирішив перетворити шльопанці в спортивні сандалі. Взявши підошву від кросівок, він придумав зручну систему їх швидкої фіксації на нозі за допомогою спеціальних строп (згодом запатентованої і що отримала назву Universal Strapping System ™). Саме так, вже в далекому 1984 році, були створені перші спортивні сандалі для занять водними видами спорту, які отримали ім'я "Teva".

    Компанія з виробництва спортивного взуття, заснована Марком Тетчером, почала стрімко зростати і завойовувати популярність у різних людей в усьому світі. За минулі роки, завдяки впровадженню у виробництво найсучасніших технологій і тісного зворотного зв'язку з професійними спортсменами, які тестують продукцію Teva ®, було створено мабуть найдосконаліше спортивне взуття.

Розгорнути
Вгору