27-29 листопада Чорна П'ятниця в Робінзон
0Порівняння товарів
Магазин туристичного та спортивного спорядження
0
Мій кошик

Thermo

Історія компанії Thermo розпочалася ще в далекому 1938 році, коли виникло питання вирішення проблеми охолодження вантажівок. Саме тому бренд почав займатися створенням конденсаторів і компресорів, і завдяки чистій винахідливості їм вдалося в результаті створити повноцінну індустрію по роботі з транспортними холодильними установками. 
 
В даний момент компанія Thermo є світовим лідерів в сегменті інновацій високої ефективності охолоджуючих і нагріваючих установок, які призначені для мобільних додатків, кузовів вантажівок, трейлерів, автобусів, вагонів і корабельних контейнерів. Все це можна віднести до основних товарів, які виробляє компанія Thermo.
 
Найпопулярнішими товарами все ж є автохолодильники Thermo. Саме їх найчастіше купують автомобілісти, які розраховують проводити в дорозі величезну кількість часу. Ключовим аспектом при виборі цього товару є поєднання ціни та якості автомобільних холодильників. Таким чином, автомобілісти можуть придбати якісний пристрій, при цьому не витративши багато грошей.
 
Також компанія Thermo відрізняється від інших виробників тим, що при створенні холодильників використовуються виключно екологічні технології, тому при виготовленні даної продукції вдається не використовувати шкідливі речовини. Крім усього іншого, в корпусі автосумки знаходиться спеціальний відсік, який дозволяє працювати пристрою не тільки від прикурювача, але і від мережі в 220В. Також там розташований спеціальний вентилятор, який відповідає за охолодження холодильника при тривалій роботі, тому цей пристрій максимально захищено від перегріву та  збою в роботі, що також є позитивною рисою цього розробника, який відповідає за якість своєї продукції.

Розгорнути
Вгору