0Порівняння товарів
Магазин туристичного та спортивного спорядження
0
Мій кошик

Vango

Vango був заснований на Заході Шотландії в 1966 році, Шотландська природа продовжує  стимулювати нас мандрувати, а як наслідок створювати нове і нове спорядження для цього. Цим ми збільшуємо свій асортимент та його універсальність. Vango має довгу та незабутню історію розробки та виробництва аутдорспорядження. Ми прагнемо стати передовими розробниками в світі аутдор ринку.
Ми пишаємося своїми дослідженнями та розробками, завдяки яким ми зробили багато іновацій. Завдяки цьому, ми маємо спорядження для великого кола туристів, як пішохідних так і велосипедних.

Наші революційні намети "AirBeam®" можна швидко розкласти, завдяки надувному каркасу. І на сімейному кемпінгу, це можна зробити за лічені хвилини.

Ми випустили нашу технологію AirBeam® для туристичних катерванів, автобусів та надувних AirAwnings для караванів. Палатки мають багато варіантів додатків, та сумісні з широким колом автомобілів.
В цих палатках панорамні вікна Vista, додають комфорту перебування в палатках. 

Намети Vango із малим пакувальним об'ємом та вагою, мають каласні показники вітростійкості та водонепроникності.  Ми ж згадували, що ми з Шотландії? Синтетичні спальники забезпечують комфортний сон в різних походніх умовах. Для них застосовуються преміальні матеріали, що дає можливість мінімізовувати вагута об'єм спальника. Спальники Vango є різного класу, як для кемпінгу так і для просунутих туристів.

Подорожі велосипедом, поїздки на фестивалі чи просто кілька денні прогулянки? Vango має спорядження і для такої активності. Намети із тамбурами де можна сховати велоспед чи компанією перечекати негоду на фестивалі. Все для Вашого комфорту.

Завдяки споряджненню Vango, сім'я зможе гарно відпочити на природі, а альпіністи перечекати негоду в палатці. 

Ми подорожували вже з 1966 року, приєднуйтесь до нас!

Розгорнути
Вгору