Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Робінзон - спорядження, одяг та аксесуари для туризму
0
Мій кошик

Asolo

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ASOLO
Компанія ASOLO виробляє взуття для всіх любителів активного відпочинку, починаючи з професіоналів, завойовників 8- тисячників, і закінчуючи любителями пішохідного туризму.

ASOLO, 30 років відмінної роботи

Італійська компанія ASOLO існує з 1975 року і з самого свого народження не перестає радувати світ спортивної індустрії своїми розробками. Спочатку ASOLO розробила систему ASOFLEX це був великий крок вперед в порівнянні з технологіями, вживаними в гірських черевиках тих років. У 80-х - розробила AFS. Це були ті, що не перші деформуються, міцні, легкі, регульовані черевики для професійних альпіністів. За свою розробку компанія ASOLO отримала премію Compasso d'Oro від журналу Industrial Design Innovation. У 90-х роках фірма ASOLO була одним з розробників Globaline - нової біомеханічної технології, за допомогою якої черевики стали зручнішими і комфортнішими, вони стали набувати форми ноги. На стику століть в ASOLO з'явилася нова лінія FSN, сплав технологій і дизайну. У 2001 році авторитетний американський журнал "OutDoor" присудив ASOLO премію "Краще трекінгове взуття року".

ASOLO втілює у взутті останні досягнення сучасної технології і сучасні матеріали, з кожним роком роблячи її усе більш досконалою. У теплому, легкому, зручному і надійному взутті ASOLO використовуються підошви VIBRAM, вони мають відмінну стійкість на ландшафті і запобігають ковзанню на найкрутіших спусках. Разом з моделями "унісекс" ASOLO пропонує спеціальні моделі, що враховують анатомію жіночої ноги, а також моделі для широкої стопи.
 

Розгорнути
Вгору