Використовуючи сайт robinzon.in.ua для купівлі акційного туристичного спорядження, туристичного одягу, взуття,  аксесуарів, ви можете отримувати від 200 до 1000 бонусних грн. (в залежності від вартості товару) в подарунок,  і витратити їх на наступний товар у чеку за умови що він неакційний.

 
Спорядження, за яке можна отримати бонус, має у правому верхньому кутку "бонуси" у виглядя бонусних грошей, подарункових сертифікатів, або просто подарунків:

  

В "картинці" акційного спорядження вказана сума, на яку ви можете зробити безкоштовне замовлення, або зменшити вартість наступної позиції в чеку. При цьому вам потрібно одразу замовити товар, який ви хочете отримати на бонусну знижку (за бонусні гроші) чи подарунок який іде в комплекті. Якщо в "картинці" відображений товар - це гарантований подарунок. Відправка обох товарів робиться одночасно.

 

Переглянути товари з бонусами можна ТУТhttp://www.robinzon-ua.com.ua/ukr/catalog/bonus/

 

Увага! Акційні позиції не сумуються з дисконтними картками та програмами.

Увага! Скористатися бонусами та подарунками, можна лише за умови попередньої оплати замовлення при доставці товару транспортними компаніями, або повної оплати товару в магазині.