Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Робінзон - спорядження, одяг та аксесуари для туризму
0
Мій кошик

LifeStraw

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

LifeStraw - це компанія, яка розпочала своє існування з 1994, коли виникла проблема ззабрудненням води у Гвінеї і тоді Vestergaard зайнявся розробкою фільтрів LifeStraw Guinea Worm, що насьогоднішній день сприяє ліквідації хворіб на цій території.

Компанія LifeStraw прагне забезпечити споживання питної води за допомогою технологічних інновацій і якості продукції та дизайну. При цьому їхня робота змушує задуматися на питанням про доступ до безпечної питної води, залучаючи уряд, донорів та окремих споживачів, щоб зрозуміти проблему і стати активною частиною рішення.

Технологія LifeStraw зараз адаптована для використання вдома, а очищувач LifeStraw Family розроблений для очистки великих об'эмів води. Щоб включити очищувач LifeStraw з великим об'ємом для таких закладів, як школи та клініки, розробили багаторазову пляшку LifeStraw Go і LifeStraw Mission, велику складну сумку для кемпінгів, групових походів і експедицій.

Сьогодні товари LifeStraw та їхні проекти використовується в більш ніж 64 країнах по всьому світу, але це тільки початок. Натхненний позитивним впливом на здоров'я LifeStraw, Vestergaard продовжить впроваджувати інновації, впроваджуючи нові продукти LifeStraw для задоволення різних потреб і ініціюючи настільки ж інноваційні програми, щоб донести їх до людей, які в них найбільше потребують.

Розгорнути
Вгору