Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Робінзон - спорядження, одяг та аксесуари для туризму
0
Мій кошик

Lifesystems

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Lifesystems - це британська компанія заснована Марком Кобхемом, яка займається розробкою товарів для застосування в першій медичній допомозі під час ектремальних умовах. Ця думка в засновника виникла після того, як Марку потрібна була термінова медична допомога. У співпраці Ania Koziell, а також провідними експедиційними і екстренними медичними експертами, була розроблена перша в Сполученому Королівстві спеціальна аптечка у 1989 році. З того часу компанія постійно розвивалися, використовуючи наукові інновації та передові дослідження щоб надати величезний вибір експедиційних пристосувань, що дозволить вам випробувати найскладніші пригоди світу.

Кожен продукт створений з урахуванням досвіду і рекомендацій професійних мандрівників-дослідників, учасників різних експедицій та спортсменів. Продукція постійно проходить випробування в найнесприятливіших умовах, в найнебезпечніших і важкодоступних точках земної кулі.
Асортимент Lifesystems включає індивідуальні та групові аптечки для першої допомоги, кошти для виживання в екстремальних ситуаціях, засоби для очищення та дезінфекції води, високоякісні сонцезахисні креми і репеленти, москітні сітки.

Lifesystems захищає шукачів пригод і мандрівників від нещасних випадків і хвороб протягом більше 20 років. Проведення постійних досліджень і впровадження нових наукових розробок дозволяють весь час вдосконалювати продукцію.

Сьогодні Lifesystems входить до складу 50 членів команди розробників товарів та справжніх фахівців з подорожей, які надають експедиційні послуги спеціалістам у більш ніж 40 країнах світу. Як команда, яка відчуває бажання самостійно кидати себе на пригоду, ми часто знаємо, як зробити комплект, який підходить саме для роботи.

Наші продукти розроблені з використанням найсучасніших матеріалів та технологій. Кожен дизайн був глибоко врахований, щоб допомогти вам отримати найкращі пригоди, незалежно від того, наскільки великі чи маленькі. 

Незалежно від того, чи насолоджуєтеся ви вивченням різних культур, подорожуючи по світу, або намагаєтеся досягти конкретних вершин в альпінізмі, поставтеся до Вашого здоров'я уважно. Lifesystems забезпечить необхідний захист.

 

Розгорнути
Вгору