Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Робінзон - спорядження, одяг та аксесуари для туризму
0
Мій кошик

Mountain Equipment

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Mountain Equipment - це британська компанія, що спеціалізується на розробці і виготовленні високотехнологічного одягу і спальних мішків для найсміливіших і суворих завдань. З 1961 одяг і спорядження Mountain Equipment побували і на Гімалайських вершинах, альпіністичних штурмах і в арктичних експедиціях, де досягли неперевершено рекордного успіху. Завдяки своїм подорожам, виробникам Mountain Equipment вдалось накопичити безцінний досвід, який дає їм ідеальну основу для створення справді функціонального одягу та туристичного спорядження. Адже вся продукція бренду розроблена так, що б впоратися з найбільш екстремальними умовами.

Більше 175 сходжень дозволяють британцям з гордістю заявити про себе, а додавши до них витрачені десятиліття на інженерні експедиції в найсуворіші природні умови на планеті, зовсім не залишають шансів на оскарження якості та функціональності їх продукції. Компанія користується довірою численних міжнародних гірських гідів і шерпів по всьому світу, які йдуть в крайні і даекі куточки земної кулі.

Mountain Equipment не стоїть на місці, постійно розвивається. Компанія турбується і справді стежить за потребами своїх спортсменів і людей, які довіряють свій комфорт і безпеку в руки професіоналів. Саме ця невблаганна гонитва за продуктивністю Mountain Equipment змушує звернути увагу споживачів на їх продукцію і не залишає нікого байдужим.

Розгорнути
Вгору