Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Робінзон - спорядження, одяг та аксесуари для туризму
0
Мій кошик

Nikwax

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сьогодні Nikwax Waterproofing, 3-х кратний переможець 'Queen's Award for Export', є постачальником продукції для 46 країнам у всьому світі. Nikwax пропонує широкий перелік продукції у великому ціновому діапазоні.

   З моменту створення, Nikwax прагнув досягати більш ніж просто прибуток. Розробляючи першу водозахищаючу продукцію на основі води, екологічна етика Ніка Брауна була і залишається одним з мандатів керівництва компанії. Екологічно чиста вода - основа продуктів Nikwax, запобігає викиду в нашу екологію величезних обсягів шкідливих розчинників, летких аерозолів, і фторуглеродів.

    Випробуйте філософію Ніквакса.

   Ніквакс, ЛЕГШИЙ, БЕЗПЕЧНІШИЙ спосіб залишатися теплим і СУХИМ на відкритому повітрі.

    Nikwax зручний у використанні

   Простота використання. Наприклад, для одягу просто використовуйте в пральній машині при нормальному миючому циклі.

   Nikwax безпечний у використанні

   Вироби Nikwax екологічно безпечні. У них відсутні хімічні розчинники . Вироби є неотруйними, і незаймистими, що означає, що вироби Nikwax не вносять вклад до глобального потепління або виснаження озону. Вироби не тестувалися на тваринах, і упаковка придатна для повторного використання. Nikwax безпечний для Вас і довкілля. Вироби на основі води містять вищі концентрації водозахисних агентів ніж аерозольні продукти , до 5 разів більш концентровані. Nikwax не вимагає, високих температур для активації водозахисного шару . Подовжує час використання одягу і зберігає сухість і зручність одягу при вологій погоді.

Розгорнути
Вгору