Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Робінзон - спорядження, одяг та аксесуари для туризму
0
Мій кошик

Osprey

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Osprey - американський виробник висококласних рюкзаків, заснував фірму в 1974 р. Майк Фотенхаур. Першою продукцією стали рюкзаки, пошиті Майком власноруч. Висока якість рюкзаків стимулювала попит, і вже 1987 р. почалися оптові продажі на американському ринку.

Перший рюкзак Osprey було виготовлено в Каліфорнії, в 1974 році, однією швейною машиною, ідеями однієї людини, з готовністю творити, розробляти нові дизайни та впроваджувати інновації в створення нових рюкзаків найвищої якості.

В даний час Osprey є одним із найбільших світових виробників рюкзаків. Завдяки розгалуженій мережі дочірніх компаній та офіційних дистриб'юторів, що покриває більш ніж 50 країн, купити рюкзак під брендом Osprey можна на всіх населених материках.

В лінійці туристичних рюкзаків Osprey можна виділити декілька категорій.

- Рюкзаки для легкохідного туризму - задали зразок для усієї галузі, і багато виробників по суті роблять спроби повторити стиль та напрямок Osprey/

- Трекінгові рюкзаки Osprey - тут можна знайти рюкзаи різноманітного об'єму, і для різноманітних вантажів. Рюкзак Osprey Atmos AG 65 може нести вантажі до 25 кг в походи тижневої тривалості. А рюкзак Osprey Kestrel 48 -  найпопулярніший зразок продуманості для трекінгу на 2-3 дні.

- Рюкзаки Osprey для походів вихідного дня  від 20 літрів і вище.

- Міські рюкзаки Osprey - чи не найпопулярніші рюкзаки в профі сегменті українського ринку.

 

Розгорнути
Вгору