Якщо ви член дисконтного клубу РОБІНЗОНА (маєте дисконтну картку, є членом організації, підприємства чи спільноти, яка має знижку), тоді читайте уважно!

В період з 22 по 31 липня ваші дисконти будуть значно сильнішими і створюють економію навіть для акційних товарів!. Ви зможете обрати серед зручний варіант використання картки!

 

      1. ОТРИМАЙТЕ 25% вартості товару в подарунок!     

Оплатіть товар без знижки, і на 25% його вартості оберіть інший товар в подарунок, або зменшіть його вартість на цю суму.

(пропозиція діє для неакційних товарів (товарів без знижки)

 

   2. Отримайте 15% вартості купленого товару в подарунок!   

Якщо один з товарів, уже акційний, ви все одно можете отримати 15% його вартості в подарунок, щоб обрати інший товар (зменшити його вартість)

 

3. Отримайте 10% вартості купленого товару в подарунок!    

Якщо ви обрали акційний товар (товар зі знижкою) і другий товар, який ви хочете зменшити у вартості також зі знижкою, тоді ваш бонус 10%!

 

НУ і якщо ви просто хочете скористатися карткою, чи дисконтом організації, клубу, чи спільноти яка має знижку, тоді ласкаво просимо також скористатися як звично. Усе без змін.

 

Пропозиції не поширюються на категорії товарів : туристична їжа, оптичні прилади, велосипеди

Пропозиція тільки для власників дисконтних карток, та учасників дисконтних програм (організації, клуби, спільноти, що мають знижку в Робінзоні)