Правила Black Friday  pre-order

 

В Робінзона з Чорною П'ятницею особливі стосунки, тому пропозиції особливі. Читай нижче, як використати "чорноп'ятничну знижку", щоб без поспіху і з знижкою отримати товар під час РОЗПРОДАЖУ.

Ми завжди були прихильниками обдуманих і виважених покупок, без ажіотажу та поспіху. Не засікати години, не переживати, що товар закінчиться бо пізно прийшов, не стояти в чергах, не переживати, бо карантин :) Тому ми запускаємо програму, коли вже зараз, можна забронювати товари з Робінзону зі знижкою і за ціною яка гарантовано буде діяти на Black Friday.

 

ЯК ЗАМОВИТИ і ОТРИМАТИ ТОВАР НА ЧОРНУ П'ЯТНИЦЮ

1. Обираєте товар, робите звичайне замовлення на сайті www.robinzon.com.ua, в примітках вказуєте "Black Friday preorder"

2. Консультант контактує з вами, і обумовлює ціну на товар з врахуванням знижки на Чорну п"ятницю.

3. Якщо вам підходить пропозиція, вносите завдаток 50%, а решта на Чорну п"ятницю, і згідно правил очікуєте замовлення. Термін відправки становить від 3 до 5 днів.

 

 

МИ ГАРАНТУЄМО:

- що обумовлена акційна ціна збережеться до Black Friday.

- якщо ціна на Black Friday для цього товару з якихось причин буде ще нижчою у нас в магазині, ми продамо ваше замовлення вам за ціною, яка буде діяти на BlackFriday.

- якщо ціна буде вищою на BlackFriday, ви НЕ будете платити більше, і отримаєте товар, за обумовленою акційною ціною.

 

Пропозиція діє для товарів вартістю від 1000 грн. Доставка товарів по Україні здійснюється за правилами встановленими для акційних товарів (за рахунок отримувача). Якщо товару немає в магазині у Львові, то доставка буде здійснена напряму зі складу постачальника  на склад НП) Відправка товарів в час цього розпродажу може здійснюватися до трьох днів, після закінчення розпродажу. Завдаток за вказане замовлення не повертається, окрім випадків браку товару, чи невідповідності проданого товару зазначеному опису, чи характеристикам.

Попередні  замовлення приймаються  до 25 листопада 2021 року включно!