Найнижча ціна!

Щоб показати, наскільки серйозні в нас наміри, в рамках Чорної П'ятниці, ми вирішили піти далі ніж просто поставити низькі ціни.

 

Ми вирішили зробити публічну оферту найнижчої ціни з зобов'язанням продати вам товар на 20% дешевше від ціни на Black Friday, якщо ви знайдете його за нижчою ціною в  якомусь з магазинів в Україні.  Відповідні товари будуть позначені додатково штампом "найнижча ціна" на флаєрі знижкою, чи етикетці.

 

Деталі акції. 

1. Наявність штампу "найнижча ціна"  на етикетці (чи флаєрі зі знижкою на товарів) - гарантує відсутність нижчої ціни на вказаний товар серед магазинів в Україні. 

2. Товар, який порівнюється, повинен відповідати тій же моделі, кольору, та бути в наявності в конкретному магазині, з яким порівнюється в конкретний момент порівняння. 

3. Можливе курсове відхилення в порівнянні цін може становити до 2% Таким чином  коливання ціни до 2% не беруться до уваги.

4. До уваги, як продавці,  беруться інтернет магазини, що продають і на власних інтернет майданчиках (сайтах) і в власних фізичних магазинах. 

 

ІНШІ АКЦІЇ!

До Уваги ВЛАСНИКІВ ДИСКОНТНИХ КАРТОК, ДИСКОНТНИХ КЛУБІВ, ТА КОРПОРАТИВНИХ ЗНИЖОК! Зверніть увагу, що якщо знижка на товар становить менше 25%, то ви можете скористатися знижкою по своєму дисконту і отримати додаткову знижку від акційної ціни!