Ліхтарик Black Diamond Cosmo 2017 отримав в подарунок до палатки. Давно хотів придбати ліхтар даної марки, але все не міг визначитись, яку модель краще взяти, а тут доля вирішила за мене. Даний ліхтар має з'ємний ремінець, який можна попрати. Ремінець легко регулюється під майже будь-який розмір голови.

Ремінець є двохстороннім та має різні кольори з двох сторін, завдяки чому можна отримати два варіанти кольорового рішення.

Думав, що водонепроникність ліхтаря перебільшена, бо відсік з батарейками закривається не щільно, через що вода потраплятиме всередину, тобто захист дієвий максимум при сильному дощі.  Але одного разу ліхтар впав в калюжу з болотом і я його вимив під краном та висушив, всередину ліхтаря нічого не потрапило.

Незважаючи на це я всеодно не рекомендую використовувати його довго під водою. Зверху розташована велика кнопка, яка може натиснутись сама собою, коли ліхтар знаходитиметься в наплічнику. Але при використанні зимою в великих рукавицях ця кнопка є дуже зручна й легко натискається.

В ліхтарі є три світлодіоди: червоний, білий ближній і білий дальній. Всі три світлодіоди можна регулювати затиснувши кнопку, максимальний потік світла вмикається в режимі комбінації обох білих світодіодів. Режим стробоскопу є на червоному та білому дальньому світодіоді. Зручною функцією є можливість ввімкнути червоне світло, не вмикаючи біле. Дана функція є дуже зручною в тому випадку, якщо раптом уночі, коли всі сплять, треба посвітити, а червоне світло є менш дратуючим для ока, ніж біле. Червоний та білий ближній світлодіод розсіюють світло під кутом приблизно 150 градусів, а дальній білий під кутом 70 градусів. 

В даній моделі відсутній режим сигналу СОС. Ліхтар можна нахиляти та фіксувати у чотирьох різних положеннях під кутом від 0 до 40 градусів, що на мою думку є недостатнім.

  

Бувають випадки, коли необхідно нахилити ліхтар на усі 90 градусів, наприклад я його часто використовую у роботі над гравюрами, де потрібне хороше освітлення.

При довгій роботі ліхтаря на максимальній потужності, він починає добряче нагріватись, що погіршує комфорт його використання у теплу пору року, але водночас говорить про високу яскравість (потужність) основного світлодіоду. Ліхтар використовую дуже часто, як на відкритому повітрі, так і в приміщенні, допоки рідні батарейки не сіли. Ліхтар довго працює від комплекту батарей і по мірі сідання батарей не перестає світити так само, як в перший день зарядки батарей.

 

Плюси. Вага та розмір. Можливість ввімкнення червоного світла, минаючи білий. Регулювання яскравості усіх світлодіодів. Велика гамма кольорів.

 

Мінуси. Сумнівна водонепроникність. Кнопка вмикання може сама ввімкнутись в наплічнику. При довгій роботі гріється, стає надто гаряче в лоб. Регуляція кута нахилу є невеликою. Інструкція не є достатньо зрозумілою, досі не можу збагнути, як блокувати ліхтар.